گروه خبری - کشاورزی
رئیس دانشکده کشاورزی مغان در خصوص انتشار اخباري مبني بر "تخريب باغ انگور اين دانشكده در فضای مجازی عکس العمل نشان داد و گفت: انتظام بخشیدن به باغ و ایجاد یک محیط متناسب با شرایط دانشکده یک مطالبه برحق اهالی منطقه است.
سیاه ترین روز اردبیل در 23 بهمن 57 رقم خورد،در آن روز علی رغم اینکه انقلاب اسلامی در 22 بهمن به پیروزی رسیده بود ولی مأموران شهربانی با پناه گرفتن در ساختمان خود، همچنان مردم را به رگبار می بستند.
دبیرشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل تبیین دشمن شناسی و بصیرت افزایی در جامعه را از جمله رسالت های اصلی قشر دانشگاهی عنوان کرد و گفت:استکبار ستیزی در جهان، از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی به تبیین شاخصه های انقلابی گری پرداخت و گفت: نقطه اوج نقلابی گری، انقلابی ماندن است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با صدور پیامی به مناسبت میلاد حضرت زینب(س)، و روز پرستار این روز بزرگ را به جامعه پرستاری استان تبریک گفت.
پدر دانشجوی شهیدمحمد حیدری در حاشیه راهپیمایی شکوهمند مردم اردبیل در محکومیت فتنه اخیر با بیان اینکه جوانان از آرمان های انقلاب حراست کنند از دولتمردان نیز خواست تا با الگوگیری از رزمندگان اسلام،دغدغه‌های مردم را برطرف کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان نیر گفت: 9 دی این پیام را به تمام دنیا داد که مردم ایران اسلامی پشتیبان ولایت فقیه بوده و تا پای جان نیز برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اهمیت گرامیداشت حماسه 9 دی را یادآورشد و گفت: موفقیت های ایران در خشکاندن ریشه فتنه داعش در منطقه موجب نگاه های غضب آلود استکبار بخصوص رژیم صهیونیستی و ارتجاع عرب جهت ایجاد فتنه های دیگری شده است.
مسئول بسیج دانشجویی اردبیل از برگزاری سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم استان در اردبیل خبرداد و گفت: این کنگره با حضور سخنران کشوری 27 آذرماه در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.
امروز جنبش دانشجویی با گذر از حرکت های غیرقابل پیش بینی، به یک نهاد مدنی و قانونمند تبدیل شده است. تا با درک متقابل بین بدنه دانشجویان و مدیریت تدبیر و امید در دانشگاه ها، موجب همسویی و هم افزایی بیشتر در مسیر توسعه و اعتلای کشور شود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >|