گروه خبری - فرهنگی
جمعی از دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان پارس آباد با حضور در کارخانه کشت صعنت و دامپروری مغان از نزدیک در جریان فعالیت های این واحد صنعتی آشنا شدند.
دبیر ستاد راهیان نور دانشجویی استان اردبیل در نشست با مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل از اعزام 1500 دانشجو به راهیان نور خبرداد و گفت: این کاروان اسفندماه سالجاری در 3 محور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در جلسه هماهنگی راهیان نور دانشجویی از اعزام روسای دفاتر نهاد رهبری دانشگاه های اردبیل به راهیان نور دانشجویی خبر داد و گفت: خدمت در راهیان نور همان خدمت به شهدا است.
نشریه بیسیم چی به مناسبت آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل در این دانشگاه منتشر شد.
سخنان حاتمی کیا در سالن همایش باعث شد بلافاصله برخی مخالفان قلم بدست گرفته و شبکه های مجازی را پر از مطالب بی محتوا و یکسویه کنند هرچند در پشت پرده این سخنان یکسری اتفاقاتی افتاده بود که حاتمی کیا را مجبور به گفتن این انتقادات کرد.
مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت استان اردبیل درجمع راهپیمایان 22 بهمن اردبیل، گفت: تلاشها برای خدمت به مردم کافی نیست.
دانشجویان اردبیل نیز همگام با آحاد مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن جلوه خاصی به جشن اغاز چهلمین بهار انقلاب داده بودند.
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشکین شهر همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با صعود به قله سبلان این روز مهم را جشن گرفت.
در طلیعه فجر چهلم انقلاب اسلامی، راهپیمایی باشکوه مردم همیشه در صحنه استان اردبیل تماشایی بود.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل با ارسال نامه ای سرگشاده خطاب به مسئولان استان وضعیت محرومان و مستعفان جامعه را در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی یاداور شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|