گروه خبری - فرهنگی
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در جمع روسای دانشگاه های اردبیل گفت:تجمعات اعتراض آمیز دانشگاهیان بلافاصله بعد از سخنرانی ترامپ بهترین اقدام در راستای نهضت روشنگری بود.
دبیرشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل در خصوص وضعیت فرهنگی و جو حاکم بر دانشگاه ها گفت: دانشگاه باید محل پویایی ،نشاط و بیان آزادانه ی دیدگاه های دانشجویان در چارچوب ضوابط و مقررات شود که این امر قطعا موجب تحکیم نظام خواهد شد.
نشست تخصصی قرارگاه مرکزی شهید احمدی روشن با حضور دبیران هسته های علمی بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی برگزار شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل به همراه مسئولین این دانشگاه با حضور در منزل هوشنگ عبدی از جانبازان دوران دفاع مقدس یاد و خاطره ایثار و فداکاری های رزمندگان اسلام را گرامی داشتند.
مسئول تربیت بدنی بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری جشنواره ورزشی شهدای دانشجو و مدافعان حرم خبرداد و افزود: این جشنواره ورزشی در آستانه سومین کنگره شهدای دانشجوی استان برگزار می شود.
مراسم عزداری سالروز شهادت امام سجاد(ع) همراه با سخنرانی و مداحی در دانشگاه های اردبیل برگزار شد.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی اردبیل از برگزاری اردوهای جهادی یک روزه در طول ماه محرم و صفر خبرداد و افزود: به منظور تداوم فعالیت های جهادی دانشجویی و ارتباط مستمر با اقشار محروم جامعه اردوهای جهادی یک روزه در این دو ماه در نظر گرفته شده است
نمایشگاه «اندیشه حسینی» به مناسبت گرامیداشت ایام سوگواری محرم و صفر توسط کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه محقق اردبیل در خانه فرهنگ این دانشگاه راه اندازی شد.
مراسم اختتامیه اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور پارس اباد همزمان با هفته دفاع مقدس در این دانشگاه برگزار شد.
هرکس که بتواند عمق عاشورا را درک کند و به درس هایش عمل کند، قطعا مسیر زندگی اش نیز عوض خواهد شد و مراتب کمال و سعادت را به سرعت طی خواهد کرد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|