گروه خبری - سیاسی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه محقق به بررسی وضعیت منطقه پرداخت و گفت:با اینکه جهاد فیزیکی با تحجرگرایی تمام شده است، جهادفرهنگی هنوز ادامه دارد چونکه تفکر تحجرگرایی در جریان است.
مسئول بسیج دانشجویی اردبیل از برگزاری سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم استان در اردبیل خبرداد و گفت: این کنگره با حضور سخنران کشوری 27 آذرماه در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.
دانشگاهیان دانشگاه های محقق و آزاد اردبیل بعد از اقامه نماز ظهر و عصر با تجمع در مقابل مساجد دانشگاه ها خشم و نفرت خود را از اظهارات رئیس جمهور آمریکا نشان دادند.
جمعی از اعضای تشکل های دانشجویی اردبیل به مناسبت روز دانشجو با حضور در مصلی اردبیل با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمع اردبیل دیدار کردند.
رژیم غاصب صهیونیستی و بزرگترین حامی او یعنی آمریکا بداند که دوران ارعاب و تهدید و قلدری ابرقدرت ها سپری شده و جبهه مقاومت هرگز به اسرائیل اجازه نخواهد داد تا بیت المقدس را بعنوان پایتخت خود برگزید و باید این رویا را با خود به گور خواهد برد.
مردم ولایی استان اردبیل در محکومیت اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتقال پایتخت این رژیم از تل‌آویو به بیت‌المقدس راهپیمایی کردند.
دربیانیه بسیچ دانشجویی آمده است: تصمیم نابخردانه، دولت آمریکا در مورد قدس شریف در واقع اهانت و تجاوز آشکار به عواطف و مقدسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمانان در اقصی نقاط جهان است،لذا همه مسلمانان باید برای حفظ حرمت قدس شریف ،قبله اول مسلمین قیام کنند.
امروز جنبش دانشجویی با گذر از حرکت های غیرقابل پیش بینی، به یک نهاد مدنی و قانونمند تبدیل شده است. تا با درک متقابل بین بدنه دانشجویان و مدیریت تدبیر و امید در دانشگاه ها، موجب همسویی و هم افزایی بیشتر در مسیر توسعه و اعتلای کشور شود.
همزمان با روز دانشجو برنامه های متعدد علمی، فرهنگی و هنری چون انتخابات کانون اخلاق حرفه ای، ایستگاه صلواتی، کارگاه شادی و نشاط، نشست صمیمی رئیس دانشگاه با جمعی از دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.
جشن بزرگ روز دانشجو با حضور پرشور دانشجویان و نمایندگان مردم اردبیل در مجلس شورای در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|