گروه خبری - اجتماعی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه محقق به بررسی وضعیت منطقه پرداخت و گفت:با اینکه جهاد فیزیکی با تحجرگرایی تمام شده است، جهادفرهنگی هنوز ادامه دارد چونکه تفکر تحجرگرایی در جریان است.
مسئول بسیج دانشجویی اردبیل از برگزاری سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم استان در اردبیل خبرداد و گفت: این کنگره با حضور سخنران کشوری 27 آذرماه در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.
دربیانیه بسیچ دانشجویی آمده است: تصمیم نابخردانه، دولت آمریکا در مورد قدس شریف در واقع اهانت و تجاوز آشکار به عواطف و مقدسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمانان در اقصی نقاط جهان است،لذا همه مسلمانان باید برای حفظ حرمت قدس شریف ،قبله اول مسلمین قیام کنند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان با اشاره به سالروز نامه تاریخی رهبر انقلاب به جوانان غرب گفت: هفته وحدت بهترین فرصت برای معرفی اسلام واقعی به جهانیان است.
مراسم اختتامیه جشنواره فعالیت های برتر علمی،فرهنگی و افسران جنگ نرم دانشجویان استان با حضور روسای دانشگاه های اردبیل و منتخبین جشنواره در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد.
مسئول علمی بسیجی دانشجویی اردبیل از برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره فعالیت های برتر علمی دانشجویان بسیجی و ایثارگر خبرداد و گفت: از 41 دانشجوی بسیجی در این جشنواره تجلیل خواهد شد. خبرداد؛
تریبون آزاد دانشجویی با موضوع نقش دانشگاهیان در بهبود فرهنگ عمومی جامعه در دانشگاه پیام نور شهرستان پارس آباد برگزار شد.
دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل با صدور بیانیه ای به مناسبت سالروز تاسیس بسیج مستضعفین اعلام داشت: مبارزه با آمریکا ادامه خط مبارزه انبیاء و اولیاء با فراعنه و گروه های معارض حق و حقیقت است و با قوت در راه رفع ظلم استکبار در عالم ایستاده است.
جمعی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد پارس آباد به مناسبت پران کامل جریان تکفیری داعش با تجمع و پخش شیرینی به شادی پرداختند.
جمعی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان و آموزشکده سما بسیج دانشجویی و رئیس حوزه علمیه امام باقر (ع) پارس آباد به مناسبت هفته بسیج با حضور در مزار شهدای گمنام این دانشگاه یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|