گروه خبری - اجتماعی
رئیس دانشکده کشاورزی مغان در خصوص انتشار اخباري مبني بر "تخريب باغ انگور اين دانشكده در فضای مجازی عکس العمل نشان داد و گفت: انتظام بخشیدن به باغ و ایجاد یک محیط متناسب با شرایط دانشکده یک مطالبه برحق اهالی منطقه است.
دبیر ستاد راهیان نور دانشجویی استان اردبیل در نشست با مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل از اعزام 1500 دانشجو به راهیان نور خبرداد و گفت: این کاروان اسفندماه سالجاری در 3 محور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
در طلیعه فجر چهلم انقلاب اسلامی، راهپیمایی باشکوه مردم همیشه در صحنه استان اردبیل تماشایی بود.
نشست بررسی کارآمدی نظام با سخنرانی حجت الاسلام نوروزی مدیر حوزه های علمیه استان اردبیل توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.
نشست بصیرتی با موضوع تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور فرمانده ناحیه خلخال در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.
حضرت امام خمینی(ره) با بینش ژرف اندیش خویش، تحریفات صورت گرفته در خصوص اسلام اصیل را به درستی تشخیص داد و با آغاز انقلاب اسلامی در ایران به مبارزه با دروغ گویان و تحریف کنندگان اسلام راستین پرداخت که در نهایت توانست اسلام ناب محمدی(ص) را در کشور نهادینه کند.
کارشناس مسائل فرهنگی در نشست تحلیلی مسائل انقلاب که در دانشگاه پیام نور اردبیل برگزار شد به تشریح اضلاع فتنه پرداخت و گفت: هرکس که بتواند در اوج جریان فتنه، فکر و مبانی ولایت فقیه را در خود محکم کند، به راحتی می تواند از آسیب های فتنه‌گران در امان بماند.
گروه جهادی فاطمه الزهرا(س) بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت ایام فاطمیه و گرامیداشت دهه فجر به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به محله سید آباد اردبیل اعزام شد.
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اردبیل همزمان با نخستن روز از دهه مبارک فجر با حضور در مزار شهدای گمنام این دانشگاه با ارمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|