گروه خبری - اجتماعی
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در جمع روسای دانشگاه های اردبیل گفت:تجمعات اعتراض آمیز دانشگاهیان بلافاصله بعد از سخنرانی ترامپ بهترین اقدام در راستای نهضت روشنگری بود.
دفتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اظهارات سخبف رئیس جمهور امریکا در خصوص ایران اظهار داشت: اگر سپاه نبود سگ های دست آموز آمریکا، کار دنیا را تمام کرده بودند.
یاوه گویی جدید ترامپ راجع به ایران اسلامی در واقع ذات گرگ گونه این کشور را که درلباس میشی ظاهر شده بود را نشان داد و به دنیا اثبات کرد که غیر قابل اعتماد است.
نشست تخصصی قرارگاه مرکزی شهید احمدی روشن با حضور دبیران هسته های علمی بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی برگزار شد.
مراسم عزداری سالروز شهادت امام سجاد(ع) همراه با سخنرانی و مداحی در دانشگاه های اردبیل برگزار شد.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی اردبیل از برگزاری اردوهای جهادی یک روزه در طول ماه محرم و صفر خبرداد و افزود: به منظور تداوم فعالیت های جهادی دانشجویی و ارتباط مستمر با اقشار محروم جامعه اردوهای جهادی یک روزه در این دو ماه در نظر گرفته شده است
سرگروه حلقه های صالحین گفت: اطلاعات ناقص ازائمه معصومین (ع) در کنار اغراق و تعریف و توصیف ذهنیات مداحان و شاعران مهمترین آسیب های عزاداری است که در صورت تداوم آن در سطوح مختلف جامعه موجی بروز ناهنجاری های اجتماعی در جامعه می شود.
مسئولین و کارکنان و دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی همزمان با آغاز سالتحصیلی با حضور در مزار شهدای گمنام این دانشگاه با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایات استکبار در خصوص نسل کشی مسلمانان در میانمار، اظهارات سخیف رئیس جمهور آمریکا را محکوم و اعلام داشت: این سخنان نشانه سفاهت ترامپ و عدم درک وی از واقعیات جهان است.
نماینده ولی فقیه در استان در مراسم استقبال از ماه محرم که در مسجد اعظم برگزار شد، ضمن تبیین آداب و رسوم عزاداری به بیان آسیب شناسی عزاداری در دستجات پرداخت و گفت: ماه محرم در واقع محرم فرصت الگوسازی برای نسل جوان است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|