گروه خبری - اجتماعی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه محقق به بررسی وضعیت منطقه پرداخت و گفت:با اینکه جهاد فیزیکی با تحجرگرایی تمام شده است، جهادفرهنگی هنوز ادامه دارد چونکه تفکر تحجرگرایی در جریان است.
جمعی از اعضای تشکل های دانشجویی اردبیل به مناسبت روز دانشجو با حضور در مصلی اردبیل با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمع اردبیل دیدار کردند.
برنامه های روز دانشجو در دانشگاه محقق با برگزاری برنامه های متعدد علمی، فرهنگی و هنری توسط تشکل های دانشجویی متفاوت تر از سال های گذشته برگزار شد.
مراسم اختتامیه جشنواره فعالیت های برتر علمی،فرهنگی و افسران جنگ نرم دانشجویان استان با حضور روسای دانشگاه های اردبیل و منتخبین جشنواره در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد.
تریبون آزاد دانشجویی با موضوع نقش دانشگاهیان در بهبود فرهنگ عمومی جامعه در دانشگاه پیام نور شهرستان پارس آباد برگزار شد.
روسای دانشگاه های اردبیل به همراه مسئولین بسیج دانشجویی به مناسبت هفته بسیج با حضور در منازل خانواده های شهدای دانشجو و مدافع حرم یاد و خاطره ایثار و فداکاری شهدا را گرامی داشتند.
همایش جوان انقلابی با موضوع هم اندیشی حوزه و دانشگاه همزمان با سالروز تأسیس بسیج دانشجو و طلبه با حضور جمعی از دانشجویان و طلاب بسیجی اردبیل در سالن اجتماعات حوزه علمیه میرزا علی اکبر برگزار شد.
همایش شکوه هجرت با هدف تجلیل از فعالین اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان اردبیل در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد.
بسیجیان به عنوان اقشار مورد اعتماد و امتحان پس داده که همواره آماده‌ی خدمت رسانی و نقش آفرینی موثر در بخش های مختلف هستند،باید بیش از پیش در عرصه های تأثیرگذار به کارگرفته شوند.
مسئول علمی بسیج دانشجویی اردبیل در دیدار با رئیس پارک علم و فناوری استان به تشریح اهداف جشنواره فعالیت های علمی بسیج پرداخت و گفت:شناسایی دانشجویان نخبه بسیجی،مهمترین هدف جشنواره فعالیت های برتر علمی است
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|