آرشیو یادداشت
رژیم غاصب صهیونیستی و بزرگترین حامی او یعنی آمریکا بداند که دوران ارعاب و تهدید و قلدری ابرقدرت ها سپری شده و جبهه مقاومت هرگز به اسرائیل اجازه نخواهد داد تا بیت المقدس را بعنوان پایتخت خود برگزید و باید این رویا را با خود به گور خواهد برد.
ما از نسل همان دانشجویان انقلابی معترض در روز 16 آذر هستیم که ایده استکبارستیزی را کاشتند تا درس عبرتی برای آیندگان شود.
داعش در حال مرگ است! صدها میلیارد دلار هزینه برای گروهک های تروریستی به شکست انجامیده، عربستان پس از 3 جنگ فرسایشی در یمن، هنوز نتوانسته یمن را شکست دهد، حتی قطر نیز راه خود را از عربستان جدا کرده است
عراق در روزهای اربعین، یک قطعه جدا از جغرافیای معمولی زمین می شود و انسانها برای چندین روز طعم یک مدینه فاضله و زندگی اتوپیایی را می چشند.
استفاده از دلار در معاملات بین المللی باعث تداوم اعتبار این پول بدون پشتوانه شده است و آمریکا به پشتوانه اعتباری که کشورهای دیگر به پولش بخشیده اند، سالانه هزار میلیارد دلار پول بدون پشتوانه روانه اقتصاد جهانی می کند.
واقعه 17 شهریور، روزی است که در آن چهره واقعی مدعیان دفاع از حقوق بشر، بویژه آمریکایی­ ها برای همه آشکار شد و پرده از چهره مزورانه دولتمردان آمریکا برداشت و ماهیت اصلی این مستکبران را برای همگان مشخص کرد.
جوانانی که متناسب با شرایط زندگی و تحصیلی، منزلت هایی را به دست آورده اند با گذشتن از همه آن ها و اعزام به مناطق، تمام داشته هایشان را در این مناطق جهت محرومیت زدایی به کار می گیرد، می تواند بهترین فرصت برای تربیت مدیران انقلابی فراهم کند.
انتشار اسناد مداخله آمریکا و انگلیس در ماجرای 28 مرداد و اثبایت کینه توزی های سران استکبار با جمهوری اسلامی ایران، امروز فرصتی را برای دولتمردان بوجود آورده است تا بتوانند بابت خسارات وارده در آن سالها ،از آمریکا و انگلیس غرامت اخذ کنند.
مسئول علمی بسیج دانشجویی استان اردبیل به دیدار اخیر فرماندهان سپاه با رئیس جمهور اشاره کرد و نوشت:جلسه تعامل وهم اندیشی، همزمان با تحریم های نا بخردانه وغیرمنطقی آمریکائیها، بر وحدت و انسجام ملی افزود.
دانشجوی اردبیلی با بیان اینکه یکی از انگیزه های پوشش، ابراز صداقت در دوستی با خداوند است، نوشت: حجاب شخصیت انسان است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >|