آرشیو گفتگو
مسئول بسیج دانشجویی اردبیل از برگزاری سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم استان در اردبیل خبرداد و گفت: این کنگره با حضور سخنران کشوری 27 آذرماه در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.
امروز جنبش دانشجویی با گذر از حرکت های غیرقابل پیش بینی، به یک نهاد مدنی و قانونمند تبدیل شده است. تا با درک متقابل بین بدنه دانشجویان و مدیریت تدبیر و امید در دانشگاه ها، موجب همسویی و هم افزایی بیشتر در مسیر توسعه و اعتلای کشور شود.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان با اشاره به سالروز نامه تاریخی رهبر انقلاب به جوانان غرب گفت: هفته وحدت بهترین فرصت برای معرفی اسلام واقعی به جهانیان است.
مسئول علمی بسیجی دانشجویی اردبیل از برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره فعالیت های برتر علمی دانشجویان بسیجی و ایثارگر خبرداد و گفت: از 41 دانشجوی بسیجی در این جشنواره تجلیل خواهد شد. خبرداد؛
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان در آستانه 13 آبان ضمن تبیین اهمیت استکبار ستیزی در جامعه گفت:دانشجویان پیرو خط امام هرگز اجازه دست اندازی و ایجاد خلل در مسیر حرکت انقلاب به "آمریکا دوستان" را نخواهند داد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه شرط آرامش و مودت میان مسلمانان استکبار ستیزی است، گفت:استکبار ستیزی، رفتاری برگرفته از عقلانیت،منطق و وحی است.
رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در اردبیل با انتقاد از وضعیت فعلی تولید علم در کشور گفت:مقالات علمیISI و پایان نامه ها نباید مثل سیب زمینی جلوی در دانشگاه ها فروخته شوند.
دبیرشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل در خصوص وضعیت فرهنگی و جو حاکم بر دانشگاه ها گفت: دانشگاه باید محل پویایی ،نشاط و بیان آزادانه ی دیدگاه های دانشجویان در چارچوب ضوابط و مقررات شود که این امر قطعا موجب تحکیم نظام خواهد شد.
نشست تخصصی قرارگاه مرکزی شهید احمدی روشن با حضور دبیران هسته های علمی بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی برگزار شد.
طی مراسمی حجت الاسلام حمید علی نسب معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل معرفی شد
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >|