کد خبر:84311 تاریخ انتشار : 1396/7/9-17:48:8
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)؛
ایمان به خدا،تنها سلاح رزمندگان در محافظت از کشور است
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد به سابقه تحریم های ایران توسط استکبار اشاره کرد و گفت: ایمان به خدا، تنها سلاح رزمندگان اسلام در محافظت از کشور است.
لینک کوتاه http://ardebil.bso.ir/id/84311
مراسم گرامی داشت هفته دفاع مقدس با حضور سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در ابتدای این مراسم با بیان اینکه ایران قربانی نقشه ها و اهداف شوم دشمنان نظام و انقلاب اسلامی است،گفت:در طول 8 سال جنگ هر دو ابرقدرت شرق و غرب پشت سر عراق ایستادند در حالیکه رزمندگان اسلام در ایران تنها بودند.

وی سابقه تحریم هاعلیه ایران را یادآور شد و گفت: در طول جنگ ایران و عراق، تمامی کشورها ایران را تحریم کردند بطوریکه حتی از فروش سلاح و تجهیزات نظامی به ایران نیز خودداری کردند.
بابازاده اسرای کشور متجاوز در ایران را خاطر نشان کرد و گفت: در طول 8 سال دفاع مقدس، ایران از 31 کشور جهان اسیر گرفته بود که نشان می داد ما با کل جهان جنگ می کنیم.
وی با بیان اینکه بچه های ما در طول 8 سال دفاع مقدس هیچوقت به فکر تسلیم و سازش نشدند، افزود: در این جنگ با حداقل امکانات و با تکیه بر ایمان توانستیم از کشور و انقلاب اسلامی محافظت کنیم.
بابازاده با اشاره به اینکه در جنگ و ایران، مردم مظلوم واقع شدند، تصریح کرد: ما امانتدار نظام و انقلاب و مردم هستیم و تجهیزات نظامی را برای دفاع از وطن و مردم می خواهیم.
وی افزود: حتی اگر قرعه کشی هم باشد باز هم یک نفر از بین اساتید و دانشگاهیان به عنوان رئیس دانشگاه انتخاب می شود و ما باید از هر فردی که رئیس دانشگاه است، حمایت کنیم.

در پایان این برنامه با اهدای لوح و جوایزی از ایثارگران دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل شد.

انتهای پیام/

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: