کد خبر:83136 تاریخ انتشار : 1396/6/21-10:45:21
اردوهای جهادی دانشگاه های شهرستان گرمی به روایت تصاویر
اردوهای جهادی تمرینی برای جهاد در زندگی است و این توصیفی زیبا است که ما را ناخودآگاه به یاد دلاوری‌های بچه‌هایی می‌اندازد که امروز خاطره شان برای ما الگو و نوری است در مسیری که امید است که ما ادامه دهنده آنها باشیم.
لینک کوتاه http://ardebil.bso.ir/id/83136
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از اردبیل، بهنام منصوری مسئول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان گرمی از فعالیت های جهادی دانشجویان این شهرستان خبرداد و گفت:جهادگران دانشجوی این شهرستان همگام با سراسر کشور به مناطق محروم اعزام شدند تا رسالت خود در این زمینه را انجام دهند.
وی افزود:خودسازی و نزدیکی به خدا در اردوهای جهادی بیش از هر فضای دانشجویی دیگری قابل تحقق است و خداوند در قرآن وعده‌های الهی برای جهادگران داده جهادی که نه تنها به آبادانی، رشد فرهنگی و محرومیت زدایی از چهره نقاط محروم کشور می‌شود بلکه در آینده در امور اجرایی کشور به دست مدیرانی با روحیه جهادی و بسیجی سپرده می‌شود.
وی با بیان اینکه جهادگران دانشجوی به روستاهای اکبرآباد،کردلر،کلان سرا مهره و افسوران اعزام شدند، گفت:جهادگران دانشجو در کنار فعالیت های فرهنگی و آموزشی در این روستاها اقدام به برگزاری کارگاه هایی چون قالی بافی،مروارید دوزی و عروسک سازی نیز در راستای اقتصاد مقاومتی می کنند.
انتهای پیام/
 

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۰_۱۹-۲۳-۰۰.jpgphoto_۲۰۱۷-۰۹-۱۰_۱۹-۲۳-۱۶.jpgphoto_۲۰۱۷-۰۹-۱۰_۱۹-۲۴-۲۷.jpgphoto_۲۰۱۷-۰۹-۱۰_۱۹-۲۴-۵۲.jpgphoto_۲۰۱۷-۰۹-۱۰_۱۹-۲۵-۰۴.jpgphoto_۲۰۱۷-۰۹-۱۱_۰۹-۵۶-۲۱.jpg

 

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: